adorini Deluxe Humidor luchtbevochtiger
 
        Ontvang het binnen 3-5 werkdagen.
- 
          Laagste prijs garantie
- 
          100% tevredenheid gegarandeerd
Productbeschrijving
van adorini.
Dit bevochtigingsapparaat heeft een 24-karaats verguld aluminium front dat aansluit op een duurzame ABS-buitenschaal voor een aantrekkelijke, maar robuuste luchtbevochtiger die tot 150 sigaren kan bevochtigen. Deze opvallend ontworpen buitenkant beschermt een op acrylpolymeer gebaseerd vlies, dat precisie en flexibiliteit toevoegt aan het bevochtigingsproces. Gemaakt in Duitsland, de high-tech polymeren zorgen voor een hogere stabiliteit en een snellere reactie op vochtigheidsschommelingen, om ervoor te zorgen dat uw sigaren behouden blijven in een optimaal klimaat tijdens alle vochtigheidsvariaties.
Vochtigheid wordt verder verfijnd door de vergulde buitenste panelen ventilatie openingen, die kunnen worden aangepast aan de gewenste vochtigheidsniveaus. Door de eigenschappen van de luchtbevochtiger: zelfregulerende en antibacteriële eigenschappen, hoef je geen andere bevochtigingsopties toe te voegen. Gebruik gewoon gedistilleerd water en na vijf minuten schud, droog en installeer het. Dat is alles! Installeren is zo eenvoudig als het maar kan met de montageplaten van deze luchtbevochtiger, of u hem nu gebruikt met een van de luxe luchtbevochtigers van adorini of met een van de andere vele humidors. Heeft u een grotere humidor met meer dan 150 sigaren? Combineer gewoon de kracht van meerdere luchtbevochtigers om precies de juiste vochtigheid te bereiken.
Met zijn.
robuust ontwerp, geavanceerde materialen, veelzijdigheid en onderhoudsgemak, de Deluxe Humidor luchtbevochtiger van adorini biedt maximale vochtigheidsregeling voor uw sigarencollectie, waardoor u minder tijd besteed aan zorgen maken en meer tijd aan het genieten van uw favoriete rookwaren. Er wordt ook een geschenkdoos meegeleverd, waardoor de luchtbevochtiger een fantastisch cadeau is voor elke sigarenliefhebber!
Specificaties en afmetingen
- Afmetingen:
- 
                                                                                                            21 mm x 74 mm x 158 mm
- Gewicht product:
- 
                                                                    230 g
- Materiaal binnenkant luchtbevochtiger:
- Acryl polymeer fleece
- Onderdeel Identificatie nummer:
- 1223
- Ontworpen voor luchtbevochtigers met een capaciteit voor:
- 150 sigaren
- Bekleding:
- Metaal
- Display:
- Geen
- Vaststelling:
- Magneet
- Kleur:
- Zwart
- Materiaal:
- ABS plastic
- Merk:
- Adorini
- Ean 13:
- 4260128720266
Video
 20 Sep 2011
 20 Sep 2011Ik was onder de indruk van de materialen. We weten allemaal dat plastic veel gebruikt wordt voor het maken van producten, maar er zijn verschillende samenstellingen. Hoe het gemaakt is en de materialen die gebruikt zijn, perfect. Het is de beste reclame die je kunt maken, producten leveren van goede kwaliteit. Dit loont altijd. Gefeliciteerd.
 26 May 2012
 26 May 2012Zeer goede luchtbevochtiger, het is indrukwekkend als de kristallen met het water vermengd worden. Wees er voorzichtig mee dat je niet teveel vocht toevoegt als de kristallen 'tevoorschijn komen' uit de bevochtiger. Groot pluspunt: de aanpasbare voorkant reguleert de opening van de bevochtiger.
 26 May 2012
 26 May 2012Zeer goede luchtbevochtiger, het is indrukwekkend als de kristallen met het water vermengd worden. Wees er voorzichtig mee dat je niet teveel vocht toevoegt als de kristallen 'tevoorschijn komen' uit de bevochtiger. Groot pluspunt: de aanpasbare voorkant reguleert de opening van de bevochtiger.
 10 Aug 2013
 10 Aug 2013Erg leuk en handig, vooral voor verstelbare ventilatieopeningen. Bevat ook een metalen plaat tape vast te houden aan het deksel van de humidor, waardoor stok en unstick de luchtbevochtiger met magneten die brengt.
 10 Aug 2013
 10 Aug 2013Erg leuk en handig, vooral voor verstelbare ventilatieopeningen. Bevat ook een metalen plaat tape vast te houden aan het deksel van de humidor, waardoor stok en unstick de luchtbevochtiger met magneten die brengt.
 03 May 2022
 03 May 2022Volledig tevreden met het product. In perfecte staat aangekomen. Snelle en efficiënte installatie. Het moet gezegd worden dat ik 2 luchtbevochtigers heb met hetzelfde systeem, wat het veel gemakkelijker maakt.
 02 Feb 2015
 02 Feb 2015Geweldige kwaliteit van het product, zowel de container als de componenten die verantwoordelijk zijn voor het leveren van de juiste luchtvochtigheid. 100% aanbevolen.
 01 Jan 2022
 01 Jan 2022Eerlijke prijs, snelle levering, ik beveel het iedereen aan.
 05 Nov 2020
 05 Nov 2020Pakket in zeer goede staat ontvangen. Precies wat ik wilde.
 29 Nov 2019
 29 Nov 2019PERFECT
 28 May 2019
 28 May 2019Top
 23 May 2019
 23 May 2019Kwam in uitstekende staat en zoals beschreven, maar zonder instructies.
 28 Mar 2019
 28 Mar 2019Zeer netjes product, bedankt.
 08 Sep 2018
 08 Sep 2018Zeer goede luchtbevochtiger om een oude mee te vervangen. Jammer dat de oplossing er niet bijgeleverd wordt.
 15 May 2018
 15 May 2018Mooi product dat aan mijn verwachtingen voldoet.
 20 Apr 2018
 20 Apr 2018Houdt de luchtvochtigheid zeer goed voor 50 tot 80 Robustos.
 11 May 2015
 11 May 2015Zeer goede aankoop.
 17 Apr 2015
 17 Apr 2015De luchtbevochtiger is zeer goed gemaakt en vervult zijn rol perfect. Zeker een aanrader.








 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						 
								
						