VERZENDING Naar EU-landen voor
bestellingen
vanaf 99€
Garantie
adorini Cube Deluxe Luchtbevochtiger Zwart

Ontvang het binnen 3-5 werkdagen.
-
Laagste prijs garantie
-
100% tevredenheid gegarandeerd
Productbeschrijving
- Zeer goede afwerking in zwart lak, meerdere lagen
< p> - Kleine luchtbevochtiger inclusief 1 lade
< p> - Glazen deur, wanden en bovenkant
< p> - Haarhygrometer, vanaf de buitenkant leesbaar
< p> - Met Spaans cederhout
< p>
< p>Adorini Deluxe Kenmerken
< !-- beocustomimg -->
< p> - Capaciteit voor 100 corona sigaren.Bereken online hoeveel van uw favoriete sigaren in een humidor passen
- Glazen display van alle kanten.
- Geschikt voor zowel losse sigaren als sigarenkistjes.
- Verdelers geschikt voor lade en basisniveau.
- Hoogst gewaardeerd ontwerp door onze klanten.
- Niet geschikt voor plaatsing op locatie met blootstelling aan direct zonlicht.
adorini Deluxe eigenschappen
Levenslange garantie van Adorini
Extra sterk humidor-corpus en extra sterke voering van Spaans cederhout.
Extra sterke kwadrantscharnieren - verzilverd en met de hand gepolijst.
Verzilverde adorini Deluxe luchtbevochtiger op acryl polymeerbasis met verstelbare ventilatieopeningen voor een optimale regeling van de luchtvochtigheid
Voorgekalibreerde, zeer nauwkeurige haarhygrometer, geoptimaliseerd voor het bewaren van sigaren
Hygrometer en luchtbevochtiger bevestigd met magneet aan onzichtbare metalen plaat onder houtfineer
Bodem van lades bestaat uit houten ribben voor maximale luchtstroom en flexibele plaatsing van verdelers.
Innovatief scheidingssysteem voor flexibele individuele scheiding. Beschermde adorini innovatie
Unieke ventilatieribben ("RibTech") voor verbeterde luchtcirculatie in de humidor. Beschermde adorini innovatie
Labelclips voor verdelers. Beschermde adorini innovatie
360° video
Specificaties en afmetingen
- Afmetingen:
-
240 mm x 240 mm x 240 mm
- Afmetingen (binnenkant):
- 145 mm x 220 mm x 220 mm
- Gewicht:
-
3186 g
- Hygrometer:
- Analoog met synthetisch haar
- Aantal lades:
- 1
- Luchtbevochtiger:
- Goud belegde acryl polymeren basis, Adorini Deluxe luchtbevochtiger met verstelbare ventilatie-openingen voor een optimale regulatie van de luchtvochtigheid
- Metalen applicaties:
- Verzilverd
- Garantie:
- Levenslange garantie van Adorini
- Kleur:
- Zwart
- Afwerking buitenkant:
- Mat
- Materiaal:
- Hout
- Materiaal vineer buitenkant:
- Geschilderde lak
- Materiaal vineer binnenkant:
- Spaans cederhout
- Merk:
- Adorini
- Ean 13:
- 4260412687473
Adorini Features
Beoordelingen van klanten

Ik kom uit Denemarken en ik heb de adorini-kubushemidor van HumidorDiscount gekocht. Geweldige aanbieding en uitstekende service. Product werd binnen een week en in één verpakking afgeleverd. Ik zal zeker nogmaals een aankoop doen!

Zeer goed verpakt. Klein defect in de lade dat zeer snel werd opgelost via het klantenserviceteam. Niets te zeggen, de ondersteuningsdienst is zeer toegankelijk. Ik ben erg tevreden.

Top product. Ziet er mooi uit, werkt goed. Het is echt een mooie humidor, zeker door de glazen wanden ziet men wat het is. Genoeg ruimte om vele sigaren in op te slaan.

Een geweldig product! Het vakmanschap is geweldig, vooral als je meerdere sigaren, van divers formaat, wilt bewaren! Ik raad het product en de winkel ten zeerste aan!

Mooie humidor, enige kritiek is dat de hygrometer niet gelijk stond in de trekking maar dat heb ik uitgezocht, verder een heel mooi stuk.

Uitstekend product voor prijs/kwaliteit. Goede verpakking en stipte verzending. Correcte en betrouwbare verkoper. Sterk aanbevolen.

Bestelling snel geleverd en het product komt volledig overeen met de beschrijving en de foto’s op de website.

De Cube is naar mijn mening niet van goede kwaliteit: De deur veert terug bij het sluiten en blijft openstaan met een spleet van ongeveer 3 mm. Maar dat is nog niet alles: als je hem dichtduwt, zie je een wigvormig gat waarbij de deur aan de onderkant gelijk is met de Cube, maar er aan de bovenkant ongeveer 1 mm ruimte is. Het scharnier kan niet worden aangepast, dat heb ik uitgebreid geprobeerd. Je kunt de deur ook niet opnieuw uitlijnen... Dat heb ik ook geprobeerd. Omdat ik niet in Duitsland woon en terugsturen erg duur zou zijn, heb ik nu een sterke staafmagneet van 5 mm geïnstalleerd met een tegengestelde schroef... hierdoor blijft de deur dicht en afgesloten. Het volgende probleem betreft de verdelers. Omdat de Cube helaas vloergroeven (ribbels) heeft die over de opening lopen, moet je volgens mij de gefreesde verdelers met de kam aan de onderkant gebruiken om overal gemakkelijk bij te kunnen. Ze zijn echter zo moeilijk in te brengen dat er al tanden zijn afgebroken, en ik ben echt geen onhandig persoon. Ze zijn dwars op de nerf gefreesd (wie doet dat?) en zelfs met lichte druk kan er gemakkelijk een tand afbreken. Daarom zal ik de ongefreesde verdelers gebruiken en mijn spullen achter elkaar, dus dieper van binnen, opbergen. Al met al erg teleurstellend.

Alles is in orde.

Luchtbevochtiger onberispelijk, hygrometer werkte niet en ging kapot na een poging tot ijken. Snelle levering.

Zoals op de foto's, elegant en goed afgewerkt. Zeer tevreden.

Ben er blij mee.